Kirurgid

Dr. Andrus Loog

Dr Loog on Taastava Kirurgia Kliiniku veresoontekirurg aastast 1993.

Telefon: 679 01 33
Andrus.Loog@kirurgiakliinik.ee

Dr Loog on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1987. aastal ning jätkas 1987-1990 samas aspirantuuris.

Aastatel 1991-1992 jätkas dr Loog õpinguid Texase Ülikoolis Ameerika Ühendriikides ning töötas külaliskirurgina maailma suurima töömahuga südame- ja veresoontekirurgia keskuses Texas Heart Institute’is, jätkates 1992. aastal praksist assisteeriva kirurgina Indiana-Ohio Heart’is.

Alates 1993. aastast on dr Loogi põhitöökoht Taastava Kirurgia Kliinik. Dr Loogil on täiendavalt ambulatoorse kirurgia vastuvõtud Sillamäel ja Narvas (Almeda kliinikus) ning Ida-Viru Keskhaiglas. Aastatel 1987-1991 ja 1992-1993 on dr Loog töötanud arsti ja kirurgina Mustamäe haiglas.

Dr Loog täiendab ennast pidevalt, muuhulgas osaleb ta iga-aastastel Euroopa Veresoontekirurgia Seltsi kevadkonverentsidel ning on täiendanud end erialakonverentsidel üle maailma. Lisaks on Dr Loog pidanud loenguid nii perearstidele kui ka õdedele ning on juhendanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna residente ning avaldanud hulga veresoontekirurgia alaseid publikatsioone.

Dr Loog on Eesti kirurgide assotsiatsiooni juhatuse liige, Eesti veresoontekirurgide seltsi juhatuse esimees, Eesti plastika- ja rekonstruktiivkirurgia seltsi ning Euroopa veresoontekirurgia seltsi liige, samuti kuulub Denton A. Cooley veresoontekirurgia ühingusse ja Rahvusvahelisse rasvkoeteraapia ja -teaduse liitu.