Rakuravi

Laieneva regeneratiivmeditsiini kliinikuna on uusima meetodina kasutusel ravi, mille jooksul siiratakse patsiendi enda rasvkoest pärit regeneratiivsed rakud haige koha tervendamiseks süstidega organismi tagasi. Tegemist on kehaomase ja loomuliku raviviisiga, mille kasutusvaldkonnad on kortsude silendamisest, rindade taastavast või vormivast plastikast põletus- või trauma-armide pehmendamiseni. Regeneratiivmeditsiini kasutusala laieneb pidevalt koos uusimate meditsiini- ja teadusarengutega.

Praeguste teadmiste, oskuste ja meditsiinitehnilise varustatuse juures on meie kliinikus võimalik aidata patsiente, kellel on suured koedefektid, mis vajavad lisamaterjali.
Lisaks saame aidata patsiente, kelle nahk on kahjustatud kas põletusarmidest või kiirituskahjustustest.

Saame aidata rindade suurendamist vajavaid patsiente, kasutades patsiendi oma rakke ja rasvkudet kas proteeside asemel või täiendavalt proteesidele.

Kasutame rakuravi ka krooniliste mitteparanevate haavandite ravis, juhtudel, kus tavapärased ravimeetodid ei aita.

Meie rakuravipartnerid on kliinikud ja haiglad, kes tegelevad sarnaste meetodite rakendamisega nii Euroopas kui ka Ammerika Ühendriikides. Lisaks veel tööstuspartnerid nii Soomest, Hollandist kui ka Ameeria Ühendriikidest.

Info ja vastuvõtule registreerimine

+372 679 0130

Igal tööpaeval toimuvad veresoontekirurgia ja plastilise kirurgia vastuvõtud Taastava Kirurgia Kliinikus Tallinnas, Pärnu mnt. 104, Magdaleena haigla III korrusel.